Expositie “Pas op, nat!”
Van 29 augustus tot 28 september 2025 presenteert Galerie Autrevue de expositie “Pas op, nat!” – een sprankelende showcase van (examen)werk van geslaagde kandidaten van de Masteropleiding Schilderkunst van de Klassieke Academie. Ze worden begeleid door AKKA (Alumni Kunstenaars Klassieke Academie).
Deze bijzondere groepstentoonstelling biedt een blik op het werk van een nieuwe generatie kunstenaars die de grenzen van hun kunnen verkennen en uitdagen. Het thema “Pas op, nat!” speelt met de gelaagdheid van het schilderen, het spel met kleur en de kracht van materialen die de verf tot leven brengen. Of het nu abstracte, dromerige werken zijn of krachtige, realistische schilderijen – deze expositie toont de veelzijdigheid.
Exposanten: Cecilia Bouma, Ronne van den Hurk, Charlot van der Hoeven, Elina Zijlstra, Han van der Hoeven, Judith Schuurhuis, Karien Hillebrands, Marianne de Vries – de Groot, Renate Hofsteede, Sacha van Aarde, Yvette Hartog- van Dijk (winnares van de publieksprijs van de Nederlandse Portret Prijs).
Kom en ontdek het talent van nu en de toekomst, laat je onderdompelen in een oceaan van kleur en visie, en verwonder je over de creatieve kracht die de wereld van de schilderkunst steeds weer transformeert! Dit is een uitgelezen kans werk van de nieuwe generatie kunstenaars aan te schaffen.
Wanneer?
29 augustus – 28 september 2025
Waar?
Galerie Autrevue, Woudsterweg 4, Heerenveen
Openingstijden – vr/za/zo 13-17 uur
Kom jij ook?
Hieronder een kleine greep uit het aanbod.






